Levissi Travel
BİZE ULAŞIN +90 530 242 77 65 info@levissitravel.com
Konaklama - Kayı Hotel
Konaklama - Kayı Hotel

Kayi Hotel hakkında

Özgün Konaklama

Tüm konaklama faaliyetlerinde özgün olmayı amaçlamıştır ve Türkiye'deki en iyi otellerin kiralanması, otellerin satışı, pazarlanması ve yönetimi konusunda uzmanlaşmıştır. İlk olarak 2015 yılında konaklama sektörüyle faaliyete başlayan Kayı adı, turizm, ticaret, balıkçılık, bilişim, inşaat ve ihracat performansıyla gözleri doldurdu, bu özellikler bugün hala şirketin temel değerlerinde yankılanıyor. Şirketin adanmış satış ve kiralamacıları, kiralama pazarlama acenteleri, otel yöneticileri, pazarlama uzmanları ve personelden oluşan ekibinin tümü sektörde olma konusunda gerçek bir tutkuyu paylaşıyor ve kolektif olarak sektördeki diğer herkesin çok ötesinde bir deneyim ve bilgi yelpazesine sahip. Tüm hizmet alanlarındaki bu rakipsiz personel deneyimi, Kayı Hotel'in sektördeki en iyilere erişerek ve müşterilerine gereksinimleri ne olursa olsun özel tavsiye ve destek vererek eksiksiz bir hizmet sunabilmesini sağlar. 

Yat Kiralama - Kayı Yachting
Yat Kiralama - Kayı Yachting

Kayi Yachting hakkında

Özgün Yat Kiralama Şirketi

Tüm lüks yatçılık faaliyetlerinde özgün olmayı amaçlamıştır ve Türkiye'deki en iyi yatların kiralanması, yatların satışı, pazarlanması ve yönetimi konusunda uzmanlaşmıştır. İlk olarak 2015 yılında konaklama sektörüyle faaliyete başlayan Kayı adı, turizm, ticaret, balıkçılık, bilişim, inşaat ve ihracat performansıyla gözleri doldurdu, bu özellikler bugün hala şirketin temel değerlerinde yankılanıyor. Şirketin adanmış satış ve kiralama uzmanları, kiralama pazarlama acenteleri, yat yöneticileri, pazarlama uzmanları ve personelden oluşan ekibinin tümü denizde olma konusunda gerçek bir tutkuyu paylaşıyor ve kolektif olarak sektördeki diğer herkesin çok ötesinde bir deneyim ve bilgi yelpazesine sahip. Tüm hizmet alanlarındaki bu rakipsiz personel deneyimi, Kayı Yachting'in sektördeki en iyilere erişerek ve müşterilerine gereksinimleri ne olursa olsun özel tavsiye ve destek vererek eksiksiz bir hizmet sunabilmesini sağlar. 

Villa Kiralama - Kayı Villas
Villa Kiralama - Kayı Villas

Kayi Villas hakkında

Özgün Villa Kiralama Şirketi

Tüm lüks villa faaliyetlerinde özgün olmayı amaçlamıştır ve Türkiye'deki en iyi villaların kiralanması, villaların satışı, pazarlanması ve yönetimi konusunda uzmanlaşmıştır. İlk olarak 2015 yılında konaklama sektörüyle faaliyete başlayan Kayı adı, turizm, ticaret, balıkçılık, bilişim, inşaat ve ihracat performansıyla gözleri doldurdu, bu özellikler bugün hala şirketin temel değerlerinde yankılanıyor. Şirketin adanmış satış ve kiralama komisyoncuları, kiralama pazarlama acenteleri, villa yöneticileri, pazarlama uzmanları ve personelden oluşan ekibinin tümü sektörde olma konusunda gerçek bir tutkuyu paylaşıyor ve kolektif olarak sektördeki diğer herkesin çok ötesinde bir deneyim ve bilgi yelpazesine sahip. Tüm hizmet alanlarındaki bu rakipsiz personel deneyimi, Kayı Villas'ın sektördeki en iyilere erişerek ve müşterilerine gereksinimleri ne olursa olsun özel tavsiye ve destek vererek eksiksiz bir hizmet sunabilmesini sağlar. 

  • Alternate Text Oda Sicil No: 9751
  • Alternate Text
  • Tursab