Levissi Travel
BİZE ULAŞIN +90 530 242 77 65 info@levissitravel.com

Tüplü Dalış

5/5 0 yorum
Slider 1 Tur Bölgesi Fethiye/ Merkez
Slider 1 Süre 7 saat
Slider 1 Rehber Dili Türkçe, İngilizce
Slider 1 Fiyat 350 TL / person
Tur Programı

 Fethiye'nin koylarında bir çok farklı deniz canlısı ile karşılaşabilirsiniz. Bu sayede su altındaki flora ve faunayı gözlemleme şansı elde edeceksiniz. Profesyonel eğitmenlerden oluşan ekibimiz her türlü güvenliği sağlayacak ve ihtiyaç duyduğunuz her saniye sizinle olacaktır.

Turumuz otelden alınış ile başlamaktadır, dalış noktasına kadar eğitmenlerimiz tarafından anlatılacak bilgiler ve ekipmanların tanıtılması eşliğinde devam etmektedir. Dalış noktasına vardığımızda ise size eşlik edecek eğitmenlerimiz ile unutamayacağınız bir deneyime başlamış olacaksınız.

Öğleden önce alışma dalışı ve su altı keşfi için ilk dalış yapılmaktadır. Eğitmenlerimiz grubu yönlendirmekte ve sizi 5 metre dibe götürmektedir. Bununla beraber eğer dalış yapmak istemezseniz teknede kalıp etrafı ve maviliği seyredebilir, yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. Eğer 14 yaşından büyükseniz ve astım,kalp,vertigo gibi hastalıklarınız yoksa, mutlaka tatilinizin bir gününü bu aktiviteye ayırmalısınız!

Dalış turu için özel dalgıç kıyafeti, paletler, maske, oksijen tankı ve ağırlık kemeri tarafımızdan sağlanmaktadır. Bu ekipmanların temizliği ve güvenliği düzenli olarak kontrol edilmekte ve hiçbir şekilde eksik bırakılmamaktadır. Ayrıca ekipmanları nasıl kullanacağınız ve ne işe yaradıkları gibi bilgiler de eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. 

Dahil Olanlar

- Dalış ekipmanları

- Öğle yemeği

- Gidiş dönüş transfer

Hariç Olanlar

- Fotoğraf ve video

- Kişisel harcamalar

- İçecekler

Yorumlar
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın
YORUM YAZIN
Puan:
  • Alternate Text Oda Sicil No: 9751
  • Alternate Text
  • Tursab